KVTBilietų rūšys

Bilietų rūšys

Jeigu turite Kauno kortelę, Jūs galite pasirinkti labiausiai Jums tinkantį elektroninį bilietą. Čia rasite visą informaciją apie elektroninių bilietų rūšis.

 • Įsigydami bilietą iš vairuotojo, maloniai prašome pasiruošti tikslią pinigų sumą ir aiškiai nurodyti norimo bilieto lengvatos dydį, jei ji Jums priklauso.

  Vairuotojas turi teisę atsisakyti parduoti bilietą, jei keleivis duoda didesnį nei 5 eurų banknotą.

  Perkant lengvatinį bilietą iš vairuotojo privaloma turėti dokumentą, įrodantį teisę į lengvatą. Neturint dokumento įrodančio teisės į lengvatą, įsigytas bilietas negalioja.

  Gavę bilietą, pasitikrinkite, ar jo kaina tokia, kokios pageidavote: datą, laiką ir kainą. Šio bilieto papildomai žymėti nereikia.

  Su šiuo bilietu Jūs galite važiuoti tik ta transporto priemone iki galinės maršruto stotelės.

  Saugokite bilietą iki kelionės pabaigos.

  Bilietas iš vairuotojo brangesnis ir nesuteikia teisės persėsti. Rekomenduojame įsigyti Kauno kortelę ir ją papildyti vienkartiniais elektroniniais bilietais.

 • Įlipus į transportą, priglauskite Jūsų Kauno kortelę prie komposterio. Jei neturėjote galiojančio terminuoto bilieto, komposteris pažymės vienkartinį bilietą. 

  Su vienkartiniu elektroniniu bilietu galite:

  • važiuoti autobusu, troleibusu, maršrutiniu taksi iki galinės maršruto stotelės;
  • vieną kartą persėsti į kitą transportą per 30 minučių nuo bilieto pažymėjimo ir važiuoti iki galinės maršruto stotelės;
  • sumokėti už kitus keleivius.

  Bilietą žymėkite kiekvieną kartą įlipę į transportą. Tai darykite ir persėdę į kitą transportą per 30 minučių.

 • Su mėnesiniu elektroniniu bilietu galite važiuoti nuo kalendorinio mėnesio pirmos iki paskutinės dienos.

  Toks bilietas patogiausias vaikams, nes jo nereikia aktyvuoti ir jis automatiškai pradeda galioti nuo einamojo mėnesio pirmos dienos.

  Mėnesinis bilietas, nupirktas IKI einamojo mėnesio 14 dienos (imtinai), galioja tik tą mėnesį.  Nupirktas NUO einamojo mėnesio 15 dienos, galios tik nuo kito mėnesio pirmos dienos iki paskutinės.

  Mėnesinis autobuso / troleibuso bilietas negalioja maršrutiniuose taksi.

  Su mėnesiniu maršrutinių taksi elektroniniu bilietu galite važiuoti tik maršrutinių taksi 51–57 maršrutais. Šis bilietas įsigalioja po 30 min. nuo papildymo momento.  Jis nesuteikia teisės važiuoti miesto autobusais ar troleibusais.

  Bilietą žymėti privaloma kiekvieną kartą įlipus į transportą.

 • Su transporte aktyvuojamu terminuotuoju elektroniniu bilietu galite važiuoti autobusais ir troleibusais nustatytą dienų skaičių (3, 7, 30, 92, 365).

  Bilietas pradeda galioti nuo pirmosios jo aktyvavimo transporte dienos ir galioja iki paskutinės dienos 24 val.

  Įsigiję šios rūšies bilietai, būtinai turite jį aktyvuoti komposteriu autobuse ar troleibuse. Šios rūšies neaktyvuoti bilietai – negalioja.

  Patariame visada glausti kortelę prie komposterio ir stebėti informaciją, kad įsitikinti ar galioja Jūsų aktyvuojamas bilietas.

  Kaip aktyvuoti elektroninį bilietą ?