KVTPagalbaKVT naujienos

KVT naujienos

14 rugpjūčio
2017

Svarbi informacija dėl svetainės atnaujinimo darbų

DĖMESIO! Tai naujas KVT interneto puslapis.

Plačiau
13 liepos
2017

Nemokamos interneto paslaugos autobuse į oro uostą

29-ojo ir 29-ojo E maršruto autobusuose, iš Kauno oro uosto keliautojus vežančius į Geležinkelio stotį, dar viena naujovė – jau pradėjo veikti bevielis interneto ryšys (Wi-Fi). Keleiviai šia paslauga gali naudotis visiškai nemokamai.

Plačiau
13 liepos
2017

Slidi kelio danga? Mažink greitį!

„Roges žiemai ruošk vasarą“, – šios liaudies išminties laikosi bendrovės „Kauno autobusai“ vairuotojai, kurie tobulindami savo vairavimo įgūdžius, mokėsi vairuoti ekstremaliomis sąlygomis. Autobuso valdymas esant slidžiai kelio dangai tik iš šono pasirodė lengvai įveikiama užduotis.

Plačiau
12 liepos
2017

Originalios vienos kelionės elektroninių bilietų kortelės

Nuo liepos 14 d. iki rugpjūčio 18 d. į Kauną atskridusiems svečiams bendrovė „Kauno autobusai“ siūlo įsigyti vienkartines tik šiuo laikotarpiu parduodamas originalaus dizaino elektroninių bilietų korteles, skirtas vienai kelionei:

Plačiau
11 liepos
2017

Į Kauno oro uostą miesto autobusai veš dažniau ir bet kuriuo paros metu

Liepos 14 d., Kauno oro uostui tapus pagrindiniu Lietuvos aviacijos centru, „Kauno autobusai“ keleiviams pristatys patogias naujoves, palengvinsiančias susisiekimą su miesto centru. Kauno geležinkelio stotį su oro uostu jungiantys 29-ojo maršruto autobusai kursuos kas pusvalandį, o naujas specialus 29E maršruto autobusas suteiks galimybę pasiekti oro uostą iš miesto centro per 20 minučių nakties metu.

Plačiau
05 liepos
2017

Troleibusų ir autobusų eismas operetės Kauno pilyje dienomis

2017 m. liepos 5 ir 6 dienomis vyks tarptautinio festivalio „Operetė Kauno pilyje 2017“ renginiai.

Plačiau
20 birželio
2017

Viešasis transportas Joninių naktį

2017 m. birželio 23 d. Kauno senosios prieplaukos amfiteatre vyks Joninių Kaune renginiai, kurie baigsis apie 23.00 val.

Plačiau
16 birželio
2017

Bendrovė ruošiasi didelėms investicijoms

Kauno miesto taryba pritarė bendrovės „Kauno autobusai“ inicijuotam sprendimui dėl viešojo transporto bilietų kainų padidinimo. Pasak įmonės atstovų, tai neišvengiamas sprendimas norint įsigyti naujas transporto priemones bei siekiant pritraukti vis sunkiau surandamus vairuotojus.

Plačiau
16 birželio
2017

Degantį autobusą gesino keturios ugniagesių komandos

Vakar vidurdienį garsios sirenos pranešė apie pavojų bendrovės „Kauno autobusai“ teritorijoje – dega autobusas. Netrukus į įvykio vietą atskubėjo keturios ugniagesių komandos ir greitosios pagalbos automobilis. Taip prasidėjo mokomosios taktinės pratybos „Cheminių įvykių likvidavimas transporto avarijų metu“. Pratyboms vadovavo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (APGV) 5-osios komandos viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas leitenantas Gintaras Keturakis bei jo pavaduotojas v. t. majoras Nerijus Spancerna.

Plačiau
01 birželio
2017

Taisykles žinau, tėveliams ramiau!

Jau trečius metus Kauno apskrities policijos bendruomenės pareigūnai kartu su „Kauno autobusais“ Vaikų gynimo dieną mažiesiems stengiasi priminti, kad net ir vasaros metu gatvėje bei viešajame transporte reikia laikytis saugaus elgesio taisyklių.

Plačiau
31 gegužės
2017

Vydūno alėja laikinai nevažiuos autobusai

Atkreipiame keleivių dėmesį, kad dėl dujotiekio remonto darbų nuo birželio 1 d. 20.00 val. iki birželio 2 d. 6.30 val. stabdomas autobusų eismas Vydūno alėja.

Plačiau
26 gegužės
2017

Ieškokite patikimos informacijos

Norime atkreipti dėmesį, jog tikslią informaciją apie miesto autobusų maršrutus ir eismo tvarkaraščius rasite tik interneto svetainėje www.stops.lt arba www.kvt.ltwww.kaunoautobusai.lt.

Plačiau
23 gegužės
2017

Važiuojančiųjų link Garliavos dėmesiui

Atkreipiame dėmesį, kad gegužės 27 d. (šeštadienį) dėl Garliavos miesto šventės nežymiai keičiasi 6-ojo A autobusų maršrutas: autobusai važiuos tik iki S. Lozoraičio g. 20 (suksis aikštelėje už Iki parduotuvės).

Plačiau
23 gegužės
2017

Viešojo transporto eismo pakeitimai: troleibusai iki Kauno marių ir papildomi autobusai Tėvo dieną

Nuo gegužės 29 d. 5-ojo, 9-ojo ir 12-ojo maršrutų troleibusai visais reisais važiuos iki Kauno marių stotelės nuo 8.00 val. iki 20.00 val.

Plačiau
18 gegužės
2017

Pertvarkymai transporto priemonių švarinimo srityje

Vakar bendrovės 1-ajame parke Raudondvario pl. pradėjo veikti atnaujinta autobusų plovykla. Keturi vertikalūs polietileniniai šepečiai, 15 galimų plovimo programų, automatinis arba rankinis režimas, didelis našumas – visi šie naujos įrangos privalumai turėtų užtikrinti, kad dabar raudonieji autobusai į gatves išvažiuos gerokai švaresni.

Plačiau