KVTUncategorized @ltKeleiviai aptarnaujami centre „Mano Kaunas“

Keleiviai aptarnaujami centre „Mano Kaunas“

2018 sausio 09

Sausio 2 d. Kaune pradėjo veikti vieningas kauniečių aptarnavimo centras „Mano Kaunas“, apjungiantis miesto savivaldybės įmonių teikiamas paslaugas ir siekiantis užtikrinti lankstų, greitą ir operatyvų klientų aptarnavimą.

Naujasis centras įsikūrė „Kauno švaros“ patalpose Statybininkų g. 3 (įėjimas iš S. Žukausko g.). Čia aptarnaujami ne tik bendrovės „Kauno autobusai“ keleiviai, bet ir „Kauno švaros“, „Kauno energijos“, „Kauno vandenų“, „Kauno butų ūkio“ ir „Kauno gatvių apšvietimo“ privatūs ir verslo klientai. Dabar vienoje vietoje galima sudaryti sutartis, gauti pažymas ir informaciją apie šių įmonių paslaugas ir įkainius, sumokėti už paslaugas, pateikti prašymus.

Klientų patogumui kursuoja naujas 24-asis autobusų maršrutas „Kauno pilis – Šiaurės pr.“, kuriuo patogu pasiekti šį centrą.  Autobusai darbo dienomis važiuoja Jonavos g., Šauklių g., Šv. Gertrūdos g., Savanorių pr., S. Žukausko g., Šiaurės pr., S. Žukausko g., Savanorių pr., Šv. Gertrūdos g., Šauklių g., Jonavos gatve. Išlipti reikia stotelėje „Kauniečių aptarnavimo centras „Mano Kaunas“.

Centras „Mano Kaunas“ dirba I–V nuo 9 iki 18 val. (be pietų pertraukos).

Jeigu naudojatės socialiniais tinklais, atsakymus į rūpimus klausimus, susijusius su savivaldybės valdomų įmonių paslaugomis, galite gauti parašę žinutę į socialiniame tinkle „Facebook“ veikiantį puslapį „Mano Kaunas“.

Daugiau informacijos rasite internetiniame puslapyje mano.kaunas.lt.

Informacija taip pat teikiama nemokamu telefonu 8 800 20 000.