KVTUncategorized @ltLaisvė judėti: už tris eurus ištisus tris metus

Laisvė judėti: už tris eurus ištisus tris metus

2018 vasario 06

Dovana viešuoju transportu keliaujantiems kauniečiams

 Šiandien Kauno miesto taryba kauniečiams įteikė dovaną – priėmė sprendimą suteikti 822 eurų nuolaidą trijų metų bilietui tiems kauniečiams, kurie turi teisę miesto viešuoju transportu keliauti lengvatinėmis sąlygomis.

Šia nuolaida galės pasinaudoti senjorai, sulaukę 80 metų, Lietuvos Respublikos nepriklausomybės gynėjai, pasipriešinimo 1940–1990 m. okupacijos dalyviai, politiniai kaliniai, tremtiniai, taip pat ir pensinio amžiaus kauniečiai, gaunantys gaunantiems šalpos pensijas, iki šiol vienus metus važiavę miesto transportu už 3,47 eurus.

„Šie žmonės antrąjį valstybės šimtmetį turės galimybę neribotai ir be rūpesčių keliauti viešuoju transportu 1095 dienas už išties simbolinę kainą – vos 3 eurus,“ – teigiamu sprendimu džiaugėsi Kauno miesto savivaldybės administracijos Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

„Tai žmonės, kurie kūrė ir statė mūsų miestą, buvo ištremti, kovojo už mūsų nepriklausomybę. Šis bilietas – tai AČIŪ jiems visų miestiečių vardu. Jis tikrai palengvins jų kasdienybę ir suteiks galimybę laisvai judėti, lankyti savo artimuosius, vykti į renginius, dalyvauti miesto kultūriniame ir socialiniame gyvenime, – sako UAB „Kauno autobusai“ generalinis direktorius Mindaugas Grigelis.

Padėkime savo vyriausiems šeimos nariams

Trijų metų bilietą už tris eurus galės įsigyti kauniečiai, turintys teisę įsigyti 365 dienas galiojantį bilietą už 3,47 euro, bet tik tuomet, kai  baigsis turimo bilieto galiojimo laikas ir įsigalios Tarybos sprendimas. Tokia nuolaida šiuo metu naudojasi beveik 11 tūkstančių keleivių.

„Esame pastebėję, kad garbaus amžiaus miestiečiai ne visada moka pasitikrinti transporte, iki kada galioja jų turimas bilietas. Tad kreipiamės į jų jaunesnius artimuosius prašydami  padėti jiems tai padaryti ir atėjus laikui, bet ne anksčiau, palydėti į naują kauniečių aptarnavimo centrą „Mano Kaunas“ (Statybininkų g. 3), kur galima kortelę papildyti nauju bilietu arba ją įsigyti, jei dar neturi, – sako UAB „Kauno autobusai“ keleivių aptarnavimo centro vadovė Irma Stankevičienė.

Kada ir kur galima įsigyti naująjį lengvatinį bilietą

Kauno kortelę papildyti lengvatiniu  3 metų bilietą už 3 eurus bus galima įsigyti tik įsigaliojus minėtam Tarybos sprendimui, ir ne anksčiau kaip tą dieną, kai baigiasi turėto bilieto galiojimas arba vėliau bet kurią kitą darbo dieną. Tai padaryti bus galima tik kauniečių aptarnavimo centre „Mano Kaunas“ (Statybininkų g. 3). Jei bilietas pildomas vėliau, keliaujant jo pildyti prašome nepamiršti nusipirkti vienkartinį važiavimo bilietą iš vairuotojo, nes Jūsų bilietas negaliojantis.

Nuo kada bus galima įsigyti trijų metų bilietą už tris eurus, bus papildomai informuota spaudoje bei interneto portaluose.