KVTPagalbaKVT naujienos

KVT naujienos

25 rugsėjo
2023

Minint Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, nemokamas viešasis transportas senjorams

Spalio 1 d. visi pensinio amžiaus žmonės su pensininko pažymėjimu Kauno miesto viešuoju transportu galės važiuoti nemokamai.

18 rugsėjo
2023

Išbandyk Kauno viešąjį transportą !

Rugsėjo 22 d.  dieną visi kauniečiai bei Kauno svečiai viešuoju transportu keliaus nemokamai, o keleiviai atvykę į keleivių aptarnavimo centrą (Laisvės al. 114) ir pasipildę viešojo transporto kortelę 5 Eur ir daugiau, gaus dovanėlę.

Plačiau
01 rugsėjo
2023

Nauji mokslo metai be rūpesčių: ką reikia žinoti keliaujantiems viešuoju transportu?

Prasidėjus naujiems mokslo metams  tiek moksleivių tėveliai, tiek patys moksleiviai susiduria su dideliais rūpesčiais ruošiantis naujiems mokslo iššūkiams. Ne retai keliavimas į mokymo įstaigas, papildomus užsiėmimus - vienas iš jų. UAB „Kauno autobusai“ pataria, ką svarbu žinoti pradedant keliauti viešuoju transportu.

Plačiau
25 rugpjūčio
2023

Viešojo transporto eismo pokyčiai nuo rugsėjo 1 d.

Nuo 2023 m. rugsėjo 1 dienos  atnaujinamas 1-ojo, 4-ojo, 9-ojo, 12-ojo maršrutų troleibusų bei 3-iojo, 34-ojo, 41-ojo, 43-iojo, 54-ojo ir 67-ojo maršrutų autobusų eismas V. Lašo ir Eivenių gatvėmis  iki Klinikų stotelės.

Plačiau
27 liepos
2023

Kaune kartu su kampanija „Spausk – Nesnausk“ pristatytas pirmasis iš 64 naujų hibridinių autobusų

Nuo rugpjūčio 1-osios Kauno viešajame transporte aktyvuojami STOP mygtukai. Tačiau pokyčius pasitinkantys keleiviai jau greitai sulauks dar daugiau patogumų – planuojama, kad iki metų pabaigos į miesto gatves išriedės 64 naujutėlaičiai hibridiniai „MAN Lions‘s City“ autobusai.

Plačiau
Skip to content