KVTPagalbaKVT naujienos

KVT naujienos

22 lapkričio
2017

Mano Kaunas – kauniečių aptarnavimo centras po vienu stogu

Nuo 2018 metų sausio 2 d. kauniečiai visų savivaldybės valdomų įstaigų paslaugas galės gauti vienoje vietoje – bendrame Klientų aptarnavimo centre Statybininkų g. 3 (įėjimas iš S. Žukausko g.). Čia persikels ir visų trijų dabar veikiančių UAB "Kauno autobusai" keleivių aptarnavimo centrų paslaugos. Keleivių aptarnavimo centrai, esantys Raudondvario pl. 105, E. Ožeškienės g. 7 ir Islandijos pl. 209, nuo sausio 2 d. bus uždaromi.

Plačiau
08 gruodžio
2017

Priimtos transporto lengvatų pataisos

Seimas priėmė Transporto lengvatų įstatymo pataisas (projektas Nr. XIIIP-571(2), kuriomis nuspręsta nustatyti, kad nuo 1939–1990 metų okupacijų nukentėję asmenys – politiniai kaliniai ir tremtiniai, buvę getų, koncentracijos ar kitokio tipo prievartinių stovyklų kaliniai, sukakę 70 metų ir vyresni, turės teisę nuo 2018 m. sausio 1 d. įsigyti vienkartinį arba terminuotą vardinį važiavimo tolimojo, vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais ir troleibusais, keleiviniais traukiniais, reguliaraus susisiekimo laivais ir keltais bilietą su 80 proc. nuolaida.

Plačiau
27 lapkričio
2017

Autobusų ir troleibusų eismas šventiniu laikotarpiu

Šventinių renginių metu Kauno senamiestyje bus ribojamas eismas, o naujametę naktį bus sudarytos galimybės iš renginių mieste grįžti autobusais ir troleibusais, tad  kauniečius maloniai kviečiame naudotis viešuoju transportu.

Plačiau
27 lapkričio
2017

Keičiasi troleibusų tvarkaraščiai

Nuo  lapkričio 27 d. keičiasi 4-jo, 5-jo, 9-jo, 12-ojo, 13-jo ir 14-jo maršrutų troleibusų darbo dienų eismo tvarkaraščiai.

Plačiau
16 lapkričio
2017

Autobusų maršrutų ir eismo tvarkaraščių pasikeitimai

Nuo lapkričio 20  d. keičiasi  19-jo, 49-jo maršrutų autobusų eismo tvarkaraščiai, 20-jo – eismo tvarkaraščiai ir maršruto pavadinimas: iš ,,Partizanų g. (Urmo turgus)–Bitininkų g.“ į ,,Partizanų  g. (Urmo turgus)–Prezidento V. Adamkaus gimnazija“, poilsio dienomis 65-jo maršruto pavadinimas keičiamas  iš ,,Geležinkelio stotis–Bitininkų g.“ į ,,Geležinkelio stotis–Prezidento V. Adamkaus gimnazija“.  

Plačiau