KVTUncategorized @ltPapildėte Kauno kortelę internetu? Nepamirškite kitų dviejų svarbių žingsnių

Papildėte Kauno kortelę internetu? Nepamirškite kitų dviejų svarbių žingsnių

2018 rugsėjo 11

Atminkite, kad papildę Kauno kortelės sąskaitą internetu, turite atlikti kitus du labai svarbius veiksmus. Kitaip elektroninis bilietas, už kurį mokėjote internetu, tiesiog negalios.

Įrašykite duomenis ir pažymėkite

Jūs turite:

1. Per 72 valandas, bet ne anksčiau kaip po 30 minučių po papildymo internetu, duomenis apie papildymą įrašyti į kortelę autobuso / troleibuso komposteryje.

2. Tai padarę, pažymėti, t. y. priglausti prie komposterio, vienkartinį arba aktyvuoti terminuotąjį elektroninį bilietą.

Kaip įrašyti duomenis į kortelę, rasite čia.

Neįrašėte duomenų? Vadinasi, važiuojate „zuikiu“

Kas nutiks, jeigu per 72 valandas informacija apie elektroninio bilieto papildymą nebus įrašyta į kortelę? Kur dings pinigai? Kaip juos susigrąžinti?

Pinigai nedings, jie grįš į permoką. Jums reikės prisijungti prie savitarnos svetainės, užsisakyti tą patį ar kitą bilietą ir sumokėti už jį ne bankiniu pavedimu, o iš permokos. Jei važiuosite transportu neįrašę duomenų, elektroniniai bilietai bus neaktyvūs, tai reiškia, kad važiuosite nesumokėję už važiavimą: tiesiog stebėkite komposterio ekraną, kai glausite kortelę.

Jei vis dėlto nepavyko duomenų įrašyti į kortelę, Jūs visada galite patogiu laiku nuo 8.00 iki 18.00 val. atvykti į kauniečių aptarnavimo centrą „Mano Kaunas” (Statybininkų g. 3). Turėkite kortelę, duomenis įrašysime.

Arba galite atsiųsti prašymą grąžinti pinigus atgal į banko sąskaitą. Pinigus grąžinsime per 10 darbo dienų.