KVTUncategorized @ltProgramėlė „Žiogas“ atsinaujino!

Programėlė „Žiogas“ atsinaujino!

2020 kovo 10

Kas pasikeitė?

  • Greitesnis bilietų žymėjimas. Nuo šiol programėlė automatiškai įsimins apie tai, kokiu būdu žymite elektroninį bilietą (skenuojate brūkšninį kodą ar vedate trijų skaitmenų kodą). Ši funkcija nereikalaus vartotojui atlikti papildomų žingsnių ruošiantis žymėti elektroninį bilietą.
  • Paprastesnis sąskaitos papildymas. Pastebėjus, kad „Žiogo“ sąskaitoje trūksta pinigų sumos bilietui pažymėti, programėlė automatiškai primins apie reikalingą sąskaitos papildymą.
  • Didesnis ir pulsuojantis bilieto žymėjimo mygtukas. Nuol šiol ši funkcija bus matomesnė ir primins apie reikalingą bilieto žymėjimo proceso užbaigimą.

Į ką atkreipti dėmesį?

  • Jeigu Jūsų mobiliajame įrenginyje esančių programėlių atnaujinimas yra automatinis, programėlė atsinaujins savaime.
  • Ar Jūsų programėlė atsinaujino galite sužinoti „Google Play“ arba „Apple Store“ parduotuvėse (priklauso nuo mobiliojo įrenginio), suvedę programėlės pavadinimą „Žiogas“. Jeigu programėlė neatsinaujino, Jums bus pasiūlyta ją atnaujinti savarankiškai. Jeigu ekrane nematysite funkcijos „Atnaujinti“, sveikiname, Jūsų programėlė jau atsinaujino. Atnaujinus programėlę visi duomenys bus perkelti į naująją.
  • Kas nutiks jeigu naudosiuosi neatnaujinta programėle ? Programėle ir toliau galėsite žymėti bilietus, tačiau tik tuo atveju, kol „Žiogo“ sąskaitoje turėsite pinigų. Jiems pasibaigus ir norėdami papildyti sąskaitą dar kartą, turėsite atnaujinti programėlę.
Skip to content